OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Мини Аква Парк INTEX 57158 Fruity Land

Трансформирајте го вашиот двор во омилено катче за забава на вашето дете со неверојатно забавниот базен INTEX - Fruity Land со многуте додатоци.  Вашето дете ќе ужива во двете базенчиња,лизгајќи се... Прочитај повеќе

5,490 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра intex - 57158Нема инфорамции

Трансформирајте го вашиот двор во омилено катче за забава на вашето дете со неверојатно забавниот базен INTEX - Fruity Land со многуте додатоци. 

Вашето дете ќе ужива во двете базенчиња,лизгајќи се по водената лизганица,  играјќи ги сите супер забавни игри со топчиња кои се вклучени во овој мини Aqua Park. Дополнително во овој Aqua Park е вклучена и мала гумена јаготка на надувување која може да се користи како перничка за вашите мили.

  • Водениот распрскувач се поврзува со обично црево за градина и дополнително ги разладува оние што уживаат во безгрижните игри во овој мини Aqua Park
  • Мини Aqua паркот содржи водена лизганица, два базени за капење, воден распрскувач, игра со тркалање топки и игра за фрлање топчиња.
  • Вклучени 6 топчиња
  • Дополнителна заштитна подлога пред лизганицата
  • Димензии: 244х191х91 см
  • Возраст: 2+

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Мини Аква Парк INTEX 57158 Fruity Land

5,490 ден