OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-70%

Mидер - California beauty

Californian Beauty – женски мидер Дали имате вишок на килограми кои не ви дозволуваат да ги носите Вашите омилени тесни фармерки, хеланки, фустани... Но со California beauty мидерот повторно ќе можете... Прочитај повеќе

990 ден 299 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути

Големина: XL

  • L
  • XL
  • XXL
  • 3XL
Нема на залиха

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Mider - Californian beauty-2Нема инфорамции

Californian Beautyженски мидер

Дали имате вишок на килограми кои не ви дозволуваат да ги носите Вашите омилени тесни фармерки, хеланки, фустани... Но со California beauty мидерот повторно ќе можете да ги носите и никој нема да ја дознае Вашата тајна додека уживате во елеганцијата и тенката половина. 

California Beauty мидерот е револуционерен производ кој ќе ви помогне да имате совршена линија без диета. Дизајниран е да биде пријатен и потенок од било кога, не се познава под облека и овозможува вашата кожа да дише.

Толку е пријатен што ќе заборавите дека го носите, а нема да го забележат ниту луѓето во ваша близина. Изработен е од специјално дизајнирана ткаенина која ќе ви помогне да изгледате како да имате 5-10 килограми помалку во истиот момент кога ќе го облечете.  

Карактеристики:

✅ Тенок и удобен за носење
✅ Го прикрива целулитот
✅ Достапен во крем боја

Големина

L, XL, XXL, 3XL

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Mидер - California beauty

XL
XL
990 ден 299 ден