OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

Mercedes GLA 45 AMG - Детски автомобил на акумулатор

Овој спортски модел Mercedes GLA 45 AMG е лиценциран Mercedes-Benz автомобил со многу зачувани детали. Овој електричен автомобил има 2 мотори од по 35W. Има две брзини - брза и бавна.... Прочитај повеќе

7,990 ден

Вклучен данок.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра mercedesglaНема инфорамции

Овој спортски модел Mercedes GLA 45 AMG е лиценциран Mercedes-Benz автомобил со многу зачувани детали. Овој електричен автомобил има 2 мотори од по 35W. Има две брзини - брза и бавна. Бавната брзина е 3 km/h, а брзата е 6 km/h. Mercedes GLA 45 AMG има ЛЕД светла, музика, USB, Mini SD Card Slot, MP3 влез, ергономско седиште, 2 вистински врати, гуми од ЕВА пена и многу многу повеќе. Има опција за меко тргнување и забрзување. Вклучувањето од копчето произведува реалистичен звук на вистински Mercedes-Benz мотор.

 

Карактеристики:

 • 2 мотори 
 • Погон на сите 4 тркала по 35 W
 • 2 брзини + рикверц
 • Опција за меко тргнување и забрзување
 • Предни и задни ЛЕД светла
 • Оригинална шал табла
 • Реалистичен звук на мотор  
 • Свирче и музика преку копчињата на воланот
 • USB, MINI SD and MP3 влез
 • Подесување на јачината на музиката
 • Дигитален дисплеј
 • 2 реалистични врати
 • Ергономско седиште
 • Гуми од EVA пена
 • Безбедносен појас
 • Брзина од 3 до 6 km/h
 • Се управува преку педалото и воланот или преку далечински управувач
 • 2.4 GHz далечински управувач за регулирање на правец и брзина
 • Носивост до 40 кг    
 • Димензии: 100 x 49 x 30 cm
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата