OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-17%

MaxPuls Маска за заварување 9989

Карактеристики на производот: Големина: 110x90x10 mm Простор за гледање: 90x35 mm Светло сенка: DIN4 Темно сенка: DIN9-11 Време на префрлување: 3/5000S Оперативна температура: -20+70 степени Гаранција 1 година Прочитај повеќе

1,799 ден 1,499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции

Карактеристики на производот:

  • Големина: 110x90x10 mm
  • Простор за гледање: 90x35 mm
  • Светло сенка: DIN4
  • Темно сенка: DIN9-11
  • Време на префрлување: 3/5000S
  • Оперативна температура: -20+70 степени
  • Гаранција 1 година
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

MaxPuls Маска за заварување 9989

1,799 ден 1,499 ден