OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

MaxPuls Home Машина за перење под висок притисок

Моќност: 1500WПритисок: 90-140 бариПроток: 6л/мин Прочитај повеќе

3,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 1085mpНема инфорамции
Моќност: 1500W
Притисок: 90-140 бари
Проток: 6л/мин
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

MaxPuls Home Машина за перење под висок притисок

3,999 ден