OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-12%

Maxpuls - Електричен апарат инвертор MP-IWM14

Фрекфенција: 50/60 Hz Волтажа: 170V-250V Излезен напон: 24VRD Опсег на излезна струја: 30-160A Циклус на работа: 80% Гаранција 1 година Прочитај повеќе

6,199 ден 5,499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции

Фрекфенција: 50/60 Hz

Волтажа: 170V-250V

Излезен напон: 24VRD

Опсег на излезна струја: 30-160A

Циклус на работа: 80%

Гаранција 1 година

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Maxpuls - Електричен апарат инвертор MP-IWM14

6,199 ден 5,499 ден