OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-18%

Maxpuls 9985 - Ударна бормашина MP-ID03

Напон: 220-240/50Hz Моќност: 500W Вртежи: 0-3000/min Дупчење во: » метал: 13mm » дрво: 20mm » бетон: 10mm Футер: 13mm Гаранција: 1 година Прочитај повеќе

1,699 ден 1,399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции

Напон: 220-240/50Hz

Моќност: 500W

Вртежи: 0-3000/min

Дупчење во: » метал: 13mm » дрво: 20mm » бетон: 10mm

Футер: 13mm

Гаранција: 1 година
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Maxpuls 9985 - Ударна бормашина MP-ID03

1,699 ден 1,399 ден