OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-19%

Maxpuls 6687 - Ударна бормашина MP-ID0128

Напон: 230V-50 Hz Моќност: 1100 W Вртежи: 0-2800/min Дупчење во:  метал: 10mm дрво: 30mm бетон: 13mm Футер: 13mm Гаранција: 1 година Прочитај повеќе

2,699 ден 2,199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра maxpulsНема инфорамции

Напон: 230V-50 Hz

Моќност: 1100 W

Вртежи: 0-2800/min

Дупчење во: 

метал: 10mm

дрво: 30mm

бетон: 13mm

Футер: 13mm

Гаранција: 1 година
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Maxpuls 6687 - Ударна бормашина MP-ID0128

2,699 ден 2,199 ден