OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

MaxPuls Пиштол за фарбање 400W MP-ESG40

Карактеристики на производот: Напон: 220-240V/50Hz Moќност: 400W Проток: 700ml/min Густина: 60DINs Дизна: 2.5mm Резервоар: 800ml Прочитај повеќе

2,150 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции

Карактеристики на производот:

  • Напон: 220-240V/50Hz
  • Moќност: 400W
  • Проток: 700ml/min
  • Густина: 60DINs
  • Дизна: 2.5mm
  • Резервоар: 800ml
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата