OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-13%

Maxpuls - Електричен ударен чекан MP-HD007

Напон: 230V~50Hz Моќност: 800W Вртежи: 0-900/min Удари: 3000/min Ударна енергија: 2,7 J Дупчење во: »  дрво: 30mm » бетон: 26mm Футер: SDS+ Тежина: 3,3 kg Гаранција: 1 година Прочитај повеќе

3,899 ден 3,399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра MaxpulsНема инфорамции

Напон: 230V~50Hz

Моќност: 800W

Вртежи: 0-900/min

Удари: 3000/min

Ударна енергија: 2,7 J

Дупчење во: »  дрво: 30mm » бетон: 26mm

Футер: SDS+

Тежина: 3,3 kg

Гаранција: 1 година
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Maxpuls - Електричен ударен чекан MP-HD007

3,899 ден 3,399 ден