OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

MaxPuls Батериски полнач + стартер за акумулатор

Карактеристики на производот: Flashlight 6000 mAh 12 V USB output 5V 2A Li-ion battery 2.5 L Max Прочитај повеќе

3,450 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции

Карактеристики на производот:

  • Flashlight
  • 6000 mAh
  • 12 V
  • USB output 5V 2A
  • Li-ion battery
  • 2.5 L Max
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата