OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-21%

Max Puls MP HD005 - Хилта

Шифра: 5908 Моќност: 850W Вртежи: 800/мин Вртежи без удар: 3150/мин Дијаметар на футер: 13 мм Дупчење во: -метал 13мм -дрво 40мм -камен 26мм Гаранција: 6 месеци Прочитај повеќе

3,999 ден 3,199 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 766Нема инфорамции
Шифра: 5908 Моќност: 850W Вртежи: 800/мин Вртежи без удар: 3150/мин Дијаметар на футер: 13 мм Дупчење во: -метал 13мм -дрво 40мм -камен 26мм Гаранција: 6 месеци
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Max Puls MP HD005 - Хилта

3,999 ден 3,199 ден