OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

MAX PULS MP-HD005 Електричен ударен чекан

MAX PULS MP-HD005 Електричен ударен чекан, Моќност 850W, Вртежи 800 во минута, Вртежи без удар 3.150 во минута, Футер SDS+, Дупчење во челик 13мм, Во дрво 40мм, Во камен 26мм, Тежина... Прочитај повеќе

3,100 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра MP-HD005Нема инфорамции

MAX PULS MP-HD005 Електричен ударен чекан,

Моќност 850W,

Вртежи 800 во минута,

Вртежи без удар 3.150 во минута,

Футер SDS+,

Дупчење во челик 13мм,

Во дрво 40мм,

Во камен 26мм,

Тежина 4.7 кг

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

MAX PULS MP-HD005 Електричен ударен чекан

3,100 ден