OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

MAX PULS Електричен тример за трева MP-GT28

MAX PULS Електричен тример за трева MP-GT28 Моќност:500W Вртежи:10000 Дијаметар на косење:320мм Тежина:2.6кг Прочитај повеќе

1,890 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9871010Нема инфорамции
MAX PULS Електричен тример за трева MP-GT28
Моќност:500W
Вртежи:10000
Дијаметар на косење:320мм
Тежина:2.6кг

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

MAX PULS Електричен тример за трева MP-GT28

1,890 ден