OutletON (Kupi od doma)OutletON (Kupi od doma)OutletON (Kupi od doma)
0
00 ден
-19%

Max Puls MP-CS022 - Циркуларна пила

Шифра: 5909 Напон: 230-50Hz Моќност: 1200W Вртежи: 4500/мин Дијаметар на сечило: 185мм Длабочина на сечење: -под агол 45°C,38мм -под агол 90°C,65мм ТСТ сечило со 18 запци Прочитај повеќе

3,699 ден 2,999 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 3056Нема инфорамции
Шифра: 5909 Напон: 230-50Hz Моќност: 1200W Вртежи: 4500/мин Дијаметар на сечило: 185мм Длабочина на сечење: -под агол 45°C,38мм -под агол 90°C,65мм ТСТ сечило со 18 запци
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Max Puls MP-CS022 - Циркуларна пила

3,699 ден 2,999 ден