OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-16%

Max Puls MP-CD07 - Батериска штрафилица

Литиумска Батерија 12,8V Вртежи: 0-650/min Време на полнење: 3-5 часа Безклучен футер: 1-10 мм Вртежен момент: 19+1 Гаранција 6 месеци Шифра: 8343 Прочитај повеќе

1,999 ден 1,699 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 6209Нема инфорамции
Литиумска Батерија 12,8V Вртежи: 0-650/min Време на полнење: 3-5 часа Безклучен футер: 1-10 мм Вртежен момент: 19+1 Гаранција 6 месеци Шифра: 8343
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Max Puls MP-CD07 - Батериска штрафилица

1,999 ден 1,699 ден