OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-24%

Max Puls MP-AG009 - Аголна брусилка

Шифра: 2240Моќност: 2000WВртежи: 6000/минГолемина на диск: 230 мм Прочитај повеќе

3,399 ден 2,599 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра MP-AG009Нема инфорамции
Шифра: 2240
Моќност: 2000W
Вртежи: 6000/мин
Големина на диск: 230 мм
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Max Puls MP-AG009 - Аголна брусилка

3,399 ден 2,599 ден