OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-43%

Машинка за коса и брада со додатоци

Мултифункционална машинка за коса и брада, која е еден од производите кој секој маж треба да го поседува за да изгледа средено и совршено. Високо квалитетна, составена од сечиво од нерѓосувачки... Прочитај повеќе

1,390 ден 799 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра masinkazakosaibradaНема инфорамции

Мултифункционална машинка за коса и брада, која е еден од производите кој секој маж треба да го поседува за да изгледа средено и совршено. Високо квалитетна, составена од сечиво од нерѓосувачки материјал инокс, ќе се погрижи за Вашата коса и брада да изгледаат совршено и безпрекорно. Подесете ја идеалната висина и должина на влакно што ја сакате и направете најразлични фризури и форми на брада со помош на многуте додатоци кои одат во комплет со машинката. Комплетот ќе го добиете со повеќе сечива со различна висина, наменети за најразлични стајлинзи. Идеална е за користење во домашни услови, со што ќе заштедите време и пари од скапите берберски салони.  Лесна е и безбедна за употреба, воопшто не произведува силни звуци, многу лесно и едноставно  ќе можете да ја користите и кај мали деца.

Со оваа машинка со задоволство ќе можете да бидете сам свој стилист и да ја имате секогаш идеалната и совршена фризура и брада.

Се приспособува и идеално ги сече влакната од секој агол.

Секако, покрај мажи може да ја користат и жени.

Лесна е и не зафаќа воопшто простор, па ќе можете да ја земете секаде и да биде достапна секогаш за Вас.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Машинка за коса и брада со додатоци

1,390 ден 799 ден