OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-22%

Машина за правење на шеќерна волна

Вратете ги спомените од детството и уживајте во забавните, попладневни часови со Вашите деца или внуци благодарение на оваа супер слатка машина за правење на шеќерна волна. Препуштете и се на... Прочитај повеќе

1,890 ден 1,490 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра cottoncandyНема инфорамции

Вратете ги спомените од детството и уживајте во забавните, попладневни часови со Вашите деца или внуци благодарение на оваа супер слатка машина за правење на шеќерна волна.

Препуштете и се на забавата и уживајте во прекрасната атмосфера додека гледате како Вашите децата се забавуваат и се осеќаат корисни додека самостојно ги прават големите шеќерни волни а воедно се релаксираат и учат нови вештини.

Од сега ќе немате потреба да одите специјално да барате продавница за шеќерна волна,  затоа што тоа ќе можете да си го направите кога и каде и да посакате благодарение на уникатниот, практичен дизајн на оваа машинка.

Специјално е дизајнирана со главна цел, да можете да ја пренесувате каде и да посакате без тешкотија. Едноставно можете да ја ставите во чанта, во ранец, во кола и да ја земете со Вас секаде.

Одлична е за мали настани како родендени, новогодишни забави, карневалски забави, канцелариски настани и сл.

Создадете незаборавни и забавни моменти додека готвите оброк со Вашите деца, а забавниот дел препуштете и го на машината за правење на шеќерна волна.

Во пакетот добивате 10 дрвени стапчиња и една дозерка за шеќер.

Машината не бара користење на специјален шеќер, па така ќе можете да направите шеќерна волан со обичен, бел шеќер.

*Потребно е машината да биде загреана пред да биде додаден шеќерот.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Машина за правење на шеќерна волна

1,890 ден 1,490 ден