OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Масичка за во кревет

Повеќенаменска масичка која може да ја користите како држач за лаптоп, послужавник за појадок, маса за пишување, штанд за книги / таблет за дома и во канцеларија, послужавник за грицки, па... Прочитај повеќе

799 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра masazavokrevetНема инфорамции

Повеќенаменска масичка која може да ја користите како држач за лаптоп, послужавник за појадок, маса за пишување, штанд за книги / таблет за дома и во канцеларија, послужавник за грицки, па дури и работна маса во автомобил и многу повеќе - оваа маса е одлична и за релаксирање и за продуктивност.

За канцелариски професионалци, студенти и наставници - овозможува здраво држење на телото дома и во канцеларија. Дизајнот со кружен лак на работ може да го подобри вашето држење на телото.

Масичката се преклопува многу едноставно и може лесно да ја преместувате. Ја поттикнува вашата продуктивност да работите било каде. Оваа масичка е многу лесно, поедноставно и поекономично решение за постигнување поздрава работна состојба и поудобен начин на живот.

Со стабилна, цврста и издржлива рамка од алуминиум и дизајн што не се лизга од долниот дел, оваа масичка ќе стане новиот омилен додаток за вас и вашето семејство!

Нема потреба од никакво склопување, масичката е спремна за употреба.

Димензии: 60 х 39 х 26 см.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Масичка за во кревет

799 ден