OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-31%Продадено

Масажер - Relax & tone

↪ Со Relax & tone масажерот добивате: слабеење, тонирање и релаксација - сѐ во еден неверојатен производ. ↩ Relax & Tone е уникатен масажер со кој ќе слабеете и ќе го... Прочитај повеќе

990 ден 690 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Relax & toneНема инфорамции

↪ Со Relax & tone масажерот добивате: слабеење, тонирање и релаксација - сѐ во еден неверојатен производ. ↩


Relax & Tone е уникатен масажер со кој ќе слабеете и ќе го затегнувате телото без вежбање. Тајната лежи во неговата уникатна, централно поставена оска што осцилира над 2500 пати во една минута. Осцилациите навлегуваат длабоко под кожата директно до наслагите и ги разградуваат наталожените масни клетки. Потребни ви се само 10 минути масажа во денот со Relax & Tone за да постигнувате неверојатни резултати.

Го добивате со читири уникатни додатоци:

✅ Рамен додаток - идеален за масажа на вратот,
✅ Рамената и грбот и ослободување на мускулната тензија;
✅ Брановиден додаток - дизајниран со четири бранови кои се вистинско оружје во борбата - со масните наслаги, за длабока масажа на ткивото и тонирање на мускулите;
✅ Микротурпија - за отстранување на тврдата и сувата кожа од Вашите стапала;
✅ Ролер додаток - со осум ротациони тркалца за удобна масажа.

Relax & Tone е модерен, стилизиран, компактен и пренослив апарат, масажер наменет за сите членови во семејството. Покрај четирите додатоци, вклучивме и заштитна навлака, за да добиете уште попријатна масажа.

Relax & Tone ги намалува проблемите со:

✅ Тежината;
✅ Ги смирува болките во вратор;
✅ Ја подобрува циркулацијата на крв;
✅ Ги масира и Вашите уморни нозе и стапала.

Relax & Tone единствен апарат со кој ќе седите и ќе се опуштате додека истовремено вежбате.


 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата