OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

MALM Фиокар со 2 фиоки

Код на производ:802.145.49 Карактеристики на производот:> Материјал: иверица> Боја: белаДимензии на производот:> Ширина: 40 см> Длабочина: 48 см> Висина: 55 смДимензии на пакувањето:> Должина: 55 см> Ширина: 47 см> Висина: 14... Прочитај повеќе

2,720 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 802.145.49Нема инфорамции
Код на производ:802.145.49
Карактеристики на производот:
> Материјал: иверица
> Боја: бела

Димензии на производот:
> Ширина: 40 см
> Длабочина: 48 см
> Висина: 55 см

Димензии на пакувањето:
> Должина: 55 см
> Ширина: 47 см
> Висина: 14 см
Бруто тежина: 17,50 кг
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

MALM Фиокар со 2 фиоки

2,720 ден