OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-60%Продадено

Магнетна табла за цртање и пишување

Magnetic drawing board е прекрасна алатка за цртање и пишување која го поттикнува пишувањето уште од најрана возраст. Фукционира на принцип на магнети и молив кој ги привлекува магнетните топчиња на... Прочитај повеќе

990 ден 399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Магнетна табла за цртање и пишувањеНема инфорамции

Magnetic drawing board е прекрасна алатка за цртање и пишување која го поттикнува пишувањето уште од најрана возраст. Фукционира на принцип на магнети и молив кој ги привлекува магнетните топчиња на површината на таблата и на тој начин се пишува и црта.

Децата ќе ја користат имагинацијата за цртање, дизајнирање и создавање.

Карактеристики:

✅ Составена е од табла со 714 топчиња, молив и 12 различни шеми за цртање. 

✅ Изработена е од нетоксична пластика.

✅ Димензии: 32x26 cm.

 

 

 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата