OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%

Магични прамени - Hot Huez

Вашата природна боја на косата Ви стана досадна, а притоа несакате да користите фарба за коса која ја оштетува Вашата коса? Ви ги претставуваме HOT HUEZ бојата за коса која со... Прочитај повеќе

499 ден 249 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра NT-16Нема инфорамции

Вашата природна боја на косата Ви стана досадна, а притоа несакате да користите фарба за коса која ја оштетува Вашата коса?

Ви ги претставуваме HOT HUEZ бојата за коса која со само едно повлекување на праменот ќе ја добиете посакуваната боја.

HOT HUEZ е нов и модерен систем со кој ќе можете да ја проебразите Вашата коса за секунда!

HOT HUEZ е брз и лесен за употреба, а кога ќе сакате да ја измиете бојата од косата на многу едноставен и лесен начин со обичен шампон за коса ќе ја отстраните.

Вашата коса ќе изгледа шик и модерно само за неколку секунди!

Сакате црвена, зелена, сина или виолетова боја на многу едноставен начин ќе ја добиете со HOT HUEZ боите за коса.

HOT HUEZ бојата за коса е одлична за брзо и безбедно менување на бојата на косата.

Боите се нетоксични и безбедни дури и за мали деца.

Комплетот содржи 4 бои:

-1  број сина боја

- 1 број зелена боја

-1 број виолетова боја

- 1 број розова боја

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Магични прамени - Hot Huez

499 ден 249 ден