OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-67%

Магичен фенер GloveLite

GloveLite е Вашиот нов омилен фенер кој никогаш нема да го испуштите од рака! Не трошете си го повеќе времето на држење фенер во едната рака кога всушност може да ги... Прочитај повеќе

299 ден 99 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра NK0909Нема инфорамции

GloveLite е Вашиот нов омилен фенер кој никогаш нема да го испуштите од рака! Не трошете си го повеќе времето на држење фенер во едната рака кога всушност може да ги користите двете раци за извршување на Вашите обврски, GloveLite ќе Ви го осветлува просторот без да го држите. GloveLite се облекува како обична ракавица на десната рака, но разликата е тоа што има сијалица и ќе Ви свети токму таму каде што Ви треба, кога и да Ви треба!

 

Произведена е од цврст и издржлив материјал, GloveLite е наменета за долги години секојдневно користење. Оваа ракавица со фенер има најразлични примени и може да се користи и за извршување домашни обврски, а и професионално. Лесна е и супер-комотна, скоро незабележителна при носење на раката, едноставно ќе заборавите дека е на Вас. Бидејќи доаѓаат со најновата LED технологија, бидете сигурни дека ќе имате доста светлина „при рака“.

 

  • Две мали бели LED светилки - на палецот и показалецот
  • Многу светлина за домашни поправки
  • Се облекува на десната рака, дури и врз друга ракавица
  • Вашиот палец и показалец ќе Ви бидат достапни за фаќање предмети, пишување дури и користење на екран на допир.
  • Изработена е од материјал кој се суши брзо
  • Водоотпорна
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Магичен фенер GloveLite

299 ден 99 ден