OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-62%

Magic Hose - црево

Magic Hose цревото е задолжителен елемент за секој двор или градина! Неверојатното Magic Hose црево е елемент што треба да го има во секоја куќа, затоа што помина времето на тврдите... Прочитај повеќе

899 ден 349 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Magic Hose - цревоНема инфорамции

Magic Hose цревото е задолжителен елемент за секој двор или градина!

Неверојатното Magic Hose црево е елемент што треба да го има во секоја куќа, затоа што помина времето на тврдите гумени црева кои се крајно непрактични и зафаќаат многу простор.

Magic Hose се растегнува и шири до 3 пати од својата големина со што добивате подобар млаз на вода, притоа зафакајќи многу мал простор. Се оптегнува до 15 метри кога тече вода низ него, а кога е сопрена водата е долго само 7 метри. Има 7 програми на прскање и може да се монтира на било каква чешма.

 Начин на употреба: Рачката на прскалката се држи отворена (претисната) додека се пушта водата за употреба и исто така се држи отворена (претисната) додека се исклучува водата од чашмата.  Јачината на млазот на водата се зголемува постепено за да не дојде до оштетување на цревото.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Magic Hose - црево

899 ден 349 ден