OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-81%

Cool Grip - Држач за телефон Црна Боја

Удобен држач за телефон за во кола. Лесно се поставува на било кое место во Вашиот автомобил и ќе Ви овозможи безбедно возење. Држачот го содржи новиот iOttie леплив гел можете... Прочитај повеќе

499 ден 99 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10328Нема инфорамции
Удобен држач за телефон за во кола. Лесно се поставува на било кое место во Вашиот автомобил и ќе Ви овозможи безбедно возење. Држачот го содржи новиот iOttie леплив гел можете да го поставите држачот на површина со различна текстура. - Безбедносен систем кој Ви овозможува само со еден потег да го извадите телефонот од држачот. - Цврст флексибилен продолжеток, кој е со прилагодлива должина од 11.5cm до 16.5cm. Истиот можете да го фиксирате под различен наклон. - Можност за користење на телефони со ширина од 5.8cm до 8.1cm
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Cool Grip - Држач за телефон Црна Боја

499 ден 99 ден