OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-58%

Liora Silver + Liora Blue - ланче и обетки со Swarovski елементи

Дополнете и разубавете го Вашиот изглед со ова уникатно Liora Silver ланче кое го добивате заедно со Liora Blue обетки, надополнети со Swarovski елементи.  Може да ги комбинирате во Casual (секојдневни) комбинации... Прочитај повеќе

1,899 ден 799 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра swarowskipaketНема инфорамции

Дополнете и разубавете го Вашиот изглед со ова уникатно Liora Silver ланче кое го добивате заедно со Liora Blue обетки, надополнети со Swarovski елементи. 

Може да ги комбинирате во Casual (секојдневни) комбинации или со елегантни, вечерни комбинации.

Ланчето е составено од три уникатни привезоци коишто можете да ги комбинирате единечно или заедно.

Димензии на ланчето: 48cm

Избработени се од медицински нерѓосувачки челик.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Liora Silver + Liora Blue - ланче и обетки со Swarovski елементи

1,899 ден 799 ден