OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Lexi 4 - Женски ранец

Материјал: Еко кожа Патент: Да Висина: 30cm Должина: 30cm Џебови: 2 внатрешни џеба (1 џеб со патент) Нема потреба да се грижите дали ќе Ви собере се во малите чанти, бидејќи... Прочитај повеќе

499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 2894Нема инфорамции

Материјал: Еко кожа
Патент: Да
Висина: 30cm
Должина: 30cm
Џебови: 2 внатрешни џеба (1 џеб со патент)

Нема потреба да се грижите дали ќе Ви собере се во малите чанти, бидејќи во секое време можете да ги замените со ова ранче кое може да го искомбинирате со различни бои и комбинааци.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Lexi 4 - Женски ранец

499 ден