OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-28%Продадено

Летна бебешка количка -Vallentino

Vallentino е супер квалитетна летна количка која дава удобност на вашето бебе и безбедност при неговото возење во количката. Изработена е од квалитетен материја (полиестер) и е соодветна за нерамни патишта... Прочитај повеќе

3,590 ден 2,590 ден

Вклучен данок.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Летна бебешка количка -VallentinoНема инфорамции

Vallentino е супер квалитетна летна количка која дава удобност на вашето бебе и безбедност при неговото возење во количката. Изработена е од квалитетен материја (полиестер) и е соодветна за нерамни патишта и делови.

Карактеристики:

✔ систем за ротирање на тркалата;

✔ сенка за бебето која по потреба се вади;

✔ седиштето има 3 позиции: лежечка,полулежечка и седечка положба;

✔ додаток како корпа (носивост до 2килограми);

✔ копче за закочување на задните тркала (кочница);

✔ копче за лесно склопување и расклопување.

➡ Димензии: висока 107 сантиметри, широка 47 сантиметри, тежина на количка: 6 килограми

 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата