OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-41%Продадено

Лепенки за слабеење- Belly patch

  Дозволете си да се чувствувате одлично во сопственото тело. Ослободете се од вишокот килограми на многу брз и едноставен начин, благодарение на новите лепенки за слабеење Belly patch кои ќе... Прочитај повеќе

499 ден 299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра bellypatchНема инфорамции

 

Дозволете си да се чувствувате одлично во сопственото тело.

Ослободете се од вишокот килограми на многу брз и едноставен начин, благодарение на новите лепенки за слабеење Belly patch кои ќе Ви овозможат да ја доведете Вашата фигура до совршенство за многу краток период и без премногу вложен труд.

Овие магични лепенки се специјално дизајнирани да се “судрат” со Вашите вишок килограми и да ги победат.

Се што треба да направите е да ја поставите магичната лепенка на Вашиот стомак и таа ќе почне да си ја извршува задачата.

Држете ја лепенката најмногу до 8 часа дневно на Вашиот стомак, па потоа отстранете ја.

Резултатите ќе бидат видливи по само неколку дена користење на лепенките.

Нема потреба да посетувате скапи третмани за слабеење, ниту пак да одите секој ден во теретана, затоа што со овие магични лепенки Вие ќе ги губите килограмите и додека спиете.

Можете да ја носите лепенката додека спортувате, додека одмарате, гледате телевизија, читате книга или пак ги извршувате секојдневните обврски.

Лепенките се дискретни и можете да ги поставите под Вашата облека, без да бидат воочливи.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата