OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-84%

Леќи за телефон - 3 во 1

3 во 1 леќи за камерата на Вашиот смартфон! Добивате три видови на леќи: - Fisheye леќа што ја прави сликата округлеста; - Wide-Angle леќа што и овозможува на камерата да... Прочитај повеќе

299 ден 49 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 2705Нема инфорамции
3 во 1 леќи за камерата на Вашиот смартфон! Добивате три видови на леќи: - Fisheye леќа што ја прави сликата округлеста; - Wide-Angle леќа што и овозможува на камерата да слика под широк агол; - Macro леќа што ќе Ви овозможи да ги фотографирате и најситните детали. Во пакетот добивате: 1 * 180 степени FishEye леќа 1 * 10X Macro Леќа 1 * 0.67X Wide Angle Леќа
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Леќи за телефон - 3 во 1

299 ден 49 ден