OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

ЛЕД светилка со сензор

ЛЕД светилка со сензори за движење е новата сензација за Вашиот дом. Иновативна, смарт, со минималистички и уникатен дизајн ќе биде задолжена за осветлувањето во Вашиот дом, каде и да ви... Прочитај повеќе

299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра ledinductionНема инфорамции

ЛЕД светилка со сензори за движење е новата сензација за Вашиот дом. Иновативна, смарт, со минималистички и уникатен дизајн ќе биде задолжена за осветлувањето во Вашиот дом, каде и да ви е потребно без притоа да морате да и го барате идеалното место за да ја поставите. Ќе можете да ја ставите каде и да посакате без притоа да зафаќа многу простор. Воопшто нема ни да ја приметувате затоа што благодарение на вградените сензори за движење, таа секогаш ќе го регистрира Вашето присуство и ќе се вклучува кога ќе сте во близина и Ви е потребна светлина. Практична е и работи на батерија која што има голем рок на траење. Кога јачината ќе почне да се намалува, поточно батеријата ќе биде послаба, ќе можете повторно да ја наполните со универзален кабел за полнење на секој андроид телефон. Таа е дефинитивно идеалното решение за секој темен дел од Вашиот дом.

  • Може да послужи како рачен фенер, да ја носите со себе.
  • Идеална е за зголемување на светлината на скалите и во ходниците кои ги користат и возрасните а и малите деца во текот на ноќта.
  • Како помошна ноќна ламба во собата на Вашите деца.
  • Кога барате нешто во Вашиот плакар, остава или пак на таванот.
  • Зголемена светлина во купатило или кујна
  • Може да се постави и на самото огледало, како дополнителна светлина кога се огледувате.
  • На самиот кревет,кога го читате омиленото списание или книга без притоа да го вознемирувате Вашиот партнер.
  • Практично решение за осветлување на патеката во Вашата градина.
  • За во визба, гаражи каде што имате поставено многу алат и други работи за домот.

Таа може дабиде секаде со вас,кога кампувате, да ја ставите во автомобилот и сл. Емитира светлина со јачина од 200 лумени, па со тоа укажува дека произведува доволно светлина за секаква активност.

Начинот на поставување е исклучително лесен и едноставен, може да се закачува или да се залепи,а исто така има и вграден магнет за поставување на метални површини.

Димензии на светилката: 80x80x18mm

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

ЛЕД светилка со сензор

299 ден