OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Lamborghini - Детски автомобил на акумулатор

Преубавиот детски автомобил на акумулатор Lamborghini BBH1188 е направен од квалитетна пластика која е отпорна на удари. Автомобилот е констуиран да изгледа како Lamborghini HL1688. Автомобилот раполага со далечински управач за да може родител да го управува детето додека е мало. Во продолжение следуваат сите карактеристики кои ги има автомобилот.

Карактеристики:

 • 2 мотори
 • Погон на сите 4 тркала по 35 W
 • Наменет за деца од 1 до 8 години
 • Максимална носивост до 40 кг.
 • Сигурносен појас
 • Далечински управувач
 • Ергономско седиште
 • MP3 приклучок
 • 3 брзини, бавна, брза и рикверц
 • Амортизери на сите 4 тркала изработени од EVA гума
 • Звучни ефекти
 • Светлосни ефекти
 • Копче за стартување
 • LED светла од предна и задна страна
 • Првото полнење на батеријата да биде 12 часа
 • Секое следно полнење 8 часа
 • Ефективно возење на автомобилот од 4 до 5 часа, зависно од подлогата
 • Боја: жолта

7,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Lamborghini - Детски автомобил на акумулатор

  7,990 ден