OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-13%

Кутија за накит со огледало

Накитот е еден од најнеорганизираните работи кој го поседувате дома. Сигурни сме дека секојдневно поминувате многу време барајќи некој дел од накитот или пак трудејќи се да ги одплеткате ситните делови... Прочитај повеќе

399 ден 349 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра kutijazanakitНема инфорамции

Накитот е еден од најнеорганизираните работи кој го поседувате дома. Сигурни сме дека секојдневно поминувате многу време барајќи некој дел од накитот или пак трудејќи се да ги одплеткате ситните делови кои многу лесно се заплеткуваат.

Ви ја претставуваме новата кутија за накит со вградено огледало која ќе ви го олесни секојдневието и ќе ви го организира и складира накитот на едно место баш како што сакате. Ставете крај на неуредните и неорганизирани кутии за накит. Од сега благодарение на иновативниот дизајн, самата кутија содржи многу прегради и иновативен механизам за отварање и затварање што овозможува отварање на повеќе прегради истовремето, па така лесно ќе имате увид во целиот накит што ќе е сладиран внатре.

Направена е од високо квалитетна ABS  пластика што овозможува издржливост и долготрајност. Во самата кутија има додатен дел со огледало, што дополнително ќе ви ја олесни работата и ќе може да се огледувате додека  да ја најдете идеалната комбинација на накит.

Самата кутија содржи нелизгави влошки на долната страна од кутијата, што овозможува дополнителна стабилност и одржување на накитот на правото место, без разлика на каква површина ќе биде поставена.

 Димензии: 10 cm

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Кутија за накит со огледало

399 ден 349 ден