OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-29%Продадено

Кукла што пее - Moana

Моана е авантуристка, упорна и сочувствителна млада девојка која се бори за да го ослободи нејзиниот остров кој е загрозен од митската темнина. Моана ги крши правилата и тргнува во авантура... Прочитај повеќе

690 ден 490 ден

Вклучен данок.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Кукла што пее - MoanaНема инфорамции
Моана е авантуристка, упорна и сочувствителна млада девојка која се бори за да го ослободи нејзиниот остров кој е загрозен од митската темнина. Моана ги крши правилата и тргнува во авантура по океанот за да го спаси својот народ и да дојде до одговорите на некои прашања.

Пуштете се во авантура со Моана. Со притискање на копче Моана почнува да пее. За да биде забавата уште поголема,како додаток во сетот одат и прасето Пуа и копјето на Моана. Работи на батерии. Изработена е од нетоксичнен материјал.

Димензии на пакување: 36х18 см
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата