OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%Продадено

Кукла - Elsa од Frozen

Децата ќе уживаат во впуштањето во ледена авантура исто како нивниот омилен лик од легендарниот филм Frozen. Облечена во ледено-елегантна облека и со круна на главата Елса ќе го заледи срцето... Прочитај повеќе

999 ден 499 ден

Вклучен данок.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Кукла - Elsa од FrozenНема инфорамции

Децата ќе уживаат во впуштањето во ледена авантура исто како нивниот омилен лик од легендарниот филм Frozen. Облечена во ледено-елегантна облека и со круна на главата Елса ќе го заледи срцето на вашето најмило со звучните ефекти кои се постигаат со само едно притискање на копче. Работи на батерии.

Димензија: 36 см

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата