OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Кујнски дозер за оцет и масло со распрскувач

Уживајте во приготвувањето на најразлични салати или било какви оброци со мултифункционалните дозери со распрскувач.  Наполнете го овој распрскувач со Вашите омилени масла, сончогледово масло, маслиново масло, оцет, јаболков оцет, соја... Прочитај повеќе

399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра dozerzaocetimasloНема инфорамции

Уживајте во приготвувањето на најразлични салати или било какви оброци со мултифункционалните дозери со распрскувач.  Наполнете го овој распрскувач со Вашите омилени масла, сончогледово масло, маслиново масло, оцет, јаболков оцет, соја сос, сок од лимон, шери сос или пак вино Марсала и пропрскајте додека ја правите салатата, печете скара или готвите.

Лесен и едноставен е за употреба, а воедно и хигиенски го нанесува омиленото масло врз храната без потреба од допир со раце. Транспарентниот дизајн Ви овозможува јасно да видите колкава е количината на масло во распрскувачот.

Дизајниран е да се вклопува со секој дел од кујната и идеален е за да го носите секаде со вас.

 Тој ќе се погрижи за идеалниот вкус на Вашата храна додека кампувате, патувате или сте на пикник, а Ваше е само да уживате во вкусот.

 

Во едно пакување има два дозери со распрскувач.

Димензии на дозерот: 18 x 4 cm

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Кујнски дозер за оцет и масло со распрскувач

399 ден