OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-28%

Куферче со алати

Неверојатен сет наменет за сечиј дом. Се што би можело да Ви биде потребно сместено во едно практично куферче со одлична издржливост. Содржина во куферчето: француски клуч, 2 вида обични шрафцигери,... Прочитај повеќе

1,790 ден 1,290 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра PM2Нема инфорамции
Неверојатен сет наменет за сечиј дом. Се што би можело да Ви биде потребно сместено во едно практично куферче со одлична издржливост.

Содржина во куферчето:

француски клуч, 2 вида обични шрафцигери, 1 шрафцигер со променливи додатоци (10 додатоци), скалпел со повеќе ножеви за замена, рачна пила за метал и дрво, чекан, дигитален мерач за проводливост, трака за изолација (изолир), инбус клучеви, глинен сад со дигитален индикатор за напон, клешти, завртки и типли во 3 различни димензии.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Куферче со алати

1,790 ден 1,290 ден