OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

Креветче - Лулка со заштитна мрежа Розево

Оваа креветче има мултифункционална намена, се користи како лулка и како креветче. Може лесно да се подместува креветчето бидејќи има тркалца кои што можат да го движат со што креветчето станува подвижно.... Прочитај повеќе

2,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Боја: Розова

  • Розова

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Креветче - Лулка со заштитна мрежа Розово-01Нема инфорамции

Оваа креветче има мултифункционална намена, се користи како лулка и како креветче. Може лесно да се подместува креветчето бидејќи има тркалца кои што можат да го движат со што креветчето станува подвижно. Има заштитна мрежа која го штити вашето дете од инсекти.

Карактеристики:

  • голема безбедност;
  • функција лулка, функција креветче;
  • тркалца кои што имаат кочници;
  • според сите безбедности стандарди произведено;
  • од најмала возраст па нагоре;

Димензии: 60 х 90 х 100cm;

Боја

Розова

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата