OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

Комбиниран дубак - 4во1 Портокалов

Комбинираниот дубак 4во1 е совршен за вашето дете во раните денови кога треба да прооди. Тој исто така претставува проодувалка и лулка-возило за дополнитена забава на вашето дете. Неговата основна функција... Прочитај повеќе

2,390 ден

Вклучен данок.

Боја: Портокалова

 • Портокалова

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Комбиниран дубак - 4во1 Портокалов-01Нема инфорамции

Комбинираниот дубак 4во1 е совршен за вашето дете во раните денови кога треба да прооди. Тој исто така претставува проодувалка и лулка-возило за дополнитена забава на вашето дете. Неговата основна функција е помагање на детето при неговото проодување, дополнително пружи и одлична забава со додатоците кои што ги има самиот дубак.

Има интерактивна музичка табла со пајче (батерија е потребна која што не е вклучена во сетот) и играчки-ѕвечки кои помагаат на детето при одењето и видот,а по потреба можат да се извадат. Лесно пренослив и не зафаќа голем простор.

Карактеристики:

 • поднесување на висината;

 • носивост до 20kg;

 • за возраст од 6 до 18 месеци;

 • играчки;

 • музички ефекти;

 • рачка за сенка;

 • 8 ротациони тркала 360 степени;

 • лесно преклопување;

 • меко седиште лесно за одржување и чистење;

 • сертифициран;

Димензии:

➡ кога е во функција: 72 x 59.5 x 57cm;
➡ тежина: 4,1kg;

Боја

Портокалова

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата