OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-55%

Дуксер KolevskyTV Collection

Пристигна долго очекуваниот дуксер на најпознатиот јутубер - KolevskyTV кој низ своите видеа на неговиот канал на Youtube направи револуција во Македонија со супер забавни видеа трудејќи се да не расположи и да ни ги оттргне мислите од секојдневните грижи смеејќи се на неговите пренкови и досетки, а во исто време и ни ги топли срцата преку неговите видеа со хуманитарни акции.

KolevskyTV Collection е најнов бренд за машка и женска гардероба наменета за оние што ги следат светските трендови како во облекувањето,така и во следењето на технологија, музика, однесување... KolevskyTV Collection не е само бренд за облекување, KolevskyTV Collection е стил на живот.

За кого е наменет брендот KolevskyTV Collection?

KolevskyTV Collection е наменет за млади независни луѓе со слободен ум, полни со енергија и го уживаат секој миг од својот живот. Тие луѓе се едноставни, а полни со самодоверба, не грижејќи се што мислат другите за нив, а сепак точно знаат што сакаат од животот. Тоа се луѓе што се хуманитарни, забавни, секогаш расположени...

Првиот модел од KolevskyTV Collection е едноставен, во црна боја која е разбиена со црвена внатрешност на капата и црвено лого на градите. За зголемен комфорт на стомакот има голем кенгур џеб.

Достапен е во повеќе големини.

1,200 ден 550 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Големина: M

  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
Нема на залиха

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Големина

XS, S, M, L, XL

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Дуксер KolevskyTV Collection

1,200 ден 550 ден