OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Клуб маса Bella- 60см

Уникатна и практична клуб масичка која тотално ќе се вклопи во секаков амбиент и за најразлични цели.

Масата е во форма на круг, можете да поставувате најразлични работи. Издржлива е, исто така издржува висок степен на топлина и е многу лесна за одржување. 

Ќе можете да и го најдете идеалното место каде и да посакате во Вашиот современ и модерен дом. Таа совршено ќе се вклопи и ќе додаде дополнителен степен на мода и елеганција во просторијата а и воедно ќе биде одлично место за поставување на омилените украси, фотографии или пак цвеќиња. Одлична е за во дневниот престој каде го поминувате поголемиот дел од денот, како помошна масичка до Вашиот кревет во спалната соба, детската соба или работната соба. Исто така можете да ја вклопите и во отворен амбиент како балкон или градина за поставување на омилените цвеќиња.

За масата и самиот амбиентот да биде комплетен, Ви го препорачуваме комплетот кој е составен од две масички како на фотографијата, едната поголема а другата помала кои ќе можете да ги користите заедно или пак одделно. 

Димензии на поголемата маса: 60cm

Димензии на помалата маса: 35cm

1,690 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Клуб маса Bella- 60см

  1,690 ден