OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Клуб маса Bella- 35см

Уникатна и практична клуб масичка која тотално ќе се вклопи во секаков амбиент и за најразлични цели. Масата е во форма на круг, можете да поставувате најразлични работи. Издржлива е, исто... Прочитај повеќе

999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра klubmasabella35cmНема инфорамции

Уникатна и практична клуб масичка која тотално ќе се вклопи во секаков амбиент и за најразлични цели.

Масата е во форма на круг, можете да поставувате најразлични работи. Издржлива е, исто така издржува висок степен на топлина и е многу лесна за одржување. 

Ќе можете да и го најдете идеалното место каде и да посакате во Вашиот современ и модерен дом. Таа совршено ќе се вклопи и ќе додаде дополнителен степен на мода и елеганција во просторијата а и воедно ќе биде одлично место за поставување на омилените украси, фотографии или пак цвеќиња. Одлична е за во дневниот престој каде го поминувате поголемиот дел од денот, како помошна масичка до Вашиот кревет во спалната соба, детската соба или работната соба. Исто така можете да ја вклопите и во отворен амбиент како балкон или градина за поставување на омилените цвеќиња.

За масата и самиот амбиентот да биде комплетен, Ви го препорачуваме комплетот кој е составен од две масички Bella како на фотографијата, едната поголема а другата помала кои ќе можете да ги користите заедно или пак одделно. 

Димензии на поголемата маса: 60cm

Димензии на помалата маса: 35cm

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Клуб маса Bella- 35см

999 ден