OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-47%

Камион робот - Transformers

Одлична забава за вашето дете особено ако е обожавател на автомобилчиња. Овој сет се состои од камион со приколка и два автомобила. Но, овие не се обични автомобили и камион. Овие... Прочитај повеќе

1,499 ден 799 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Камион робот - TransformersНема инфорамции

Одлична забава за вашето дете особено ако е обожавател на автомобилчиња. Овој сет се состои од камион со приколка и два автомобила. Но, овие не се обични автомобили и камион. Овие возила се трансформираат во роботи. Во сетот има уште неколку додатоци.

Димензија на пакувањето: 55х33х12

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Камион робот - Transformers

1,499 ден 799 ден