OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

KALLAX Фиоки/додаток за серија KALLAX

Код на производ:503.245.11 избелен дабКод на производ:902.866.49 црна Карактеристики на производот:> Материјал: иверица> Боја:  избелен дабДимензии на производот> Ширина: 33 см> Длабочина: 37 см>Висина: 33 см Димензии на пакетот: > Должина:... Прочитај повеќе

1,730 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути

Боја: изблен даб

  • изблен даб
  • црна
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 503.245.11Нема инфорамции
Код на производ:503.245.11 избелен даб
Код на производ:902.866.49 црна
Карактеристики на производот:
> Материјал: иверица
> Боја:  избелен даб

Димензии на производот
> Ширина: 33 см
> Длабочина: 37 см
>Висина: 33 см

Димензии на пакетот:
> Должина: 73 см
> Ширина: 34 см
> Висина: 4 см
Бруто тежина: 4,65 кг

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 


Боја

изблен даб, црна

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

KALLAX Фиоки/додаток за серија KALLAX

изблен даб
изблен даб
1,730 ден