OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

Kварцна греалка 1600W Dynamic

Карактеристики на производот: Димензии: 450 x 265 x 365 mm Моќност: 500 W / 1000 W / 1600 W 3 степени на моќност Исклучување при пад Вентилатор Ладно куќиште 1 година гаранција... Прочитај повеќе

1,250 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции

Карактеристики на производот:

  • Димензии: 450 x 265 x 365 mm
  • Моќност: 500 W / 1000 W / 1600 W
  • 3 степени на моќност
  • Исклучување при пад
  • Вентилатор
  • Ладно куќиште
  • 1 година гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата