OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-49%

JBL XTREME Bluetooth звучник - Син

JBL Xtreme Bluetooth звучник е кој што дава кристално очистен звук без дисторзија со максимален волумен. Исто така е пренослив, компитабилен е со секаков вид на друг уред кој исто така... Прочитај повеќе

2,490 ден 1,290 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра JBL XTREME Bluetooth звучник - СинНема инфорамции

JBL Xtreme Bluetooth звучник е кој што дава кристално очистен звук без дисторзија со максимален волумен. Исто така е пренослив, компитабилен е со секаков вид на друг уред кој исто така подржува Блутот конекција.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

- Безжичен

- Водоотпорен

- Батерија 12000 mAH

- Батерија до 15 часа користење

-Јачина 20W

- Приклучок за микрофон

- Bluetooth

- Слот за TF Card

- Достапен во 4 бои

- Радио

- AUX слот

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

JBL XTREME Bluetooth звучник - Син

2,490 ден 1,290 ден