OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-80%

JBL SoundGear Bluetooth звучник - Црвен

Со JBL Soundgear преносливиот звучник ќе имате нов начин на доживување на музиката, со тоа што овој звучник може да се носи околу врат. Благодарение на новите, бежични перформанси кои ги... Прочитај повеќе

1,990 ден 399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра JBL SoundGear Bluetooth звучник - ЦрвенНема инфорамции

Со JBL Soundgear преносливиот звучник ќе имате нов начин на доживување на музиката, со тоа што овој звучник може да се носи околу врат. Благодарение на новите, бежични перформанси кои ги нуди JBL Soundgear создава зук кој што е во одредена зона и со тоа кога извршувате одредени активности може слободно да бидате фокусирани на нив и истовремено да ја слушате вашата омилена музика.

Исто така овој JBL Soundgear може да се поврзува со VR-уред кој ќе понуди возбудливо продорно звучно искуство со целосна слобода и удобност. Во продолжение се наведени дополнителните карактеристки.

КАРАКТЕРИСТКИ:

✔ 6 часа користење
✔ Носење на врат без никаков допир со рака
✔ Компитабилно за поврзување со секаков Уред кој содржи Блутот
✔ 4 трансфоремри со појачување на басот
✔ УСБ слот и кабел
✔ AUX слот
✔ Приклучок за Микрофон

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

JBL SoundGear Bluetooth звучник - Црвен

1,990 ден 399 ден