OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-36%

JBL FLIP X Bluetooth звучник - Црн

JBL FLIP X Bluetooth звучник е звучник кој што дава кристално очистен звук без дисторзија со максимален волумен. Исто така е пренослив, компитабилен е со секаков вид на друг уред кој... Прочитај повеќе

1,990 ден 1,290 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра JBL FLIP X Bluetooth звучник - ЦрнНема инфорамции

JBL FLIP X Bluetooth звучник е звучник кој што дава кристално очистен звук без дисторзија со максимален волумен. Исто така е пренослив, компитабилен е со секаков вид на друг уред кој исто така подржува Блутот конекција.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

- Безжичен

- Водоотпорен

- Батерија 1500 mAH

- Батерија до 3-4 часа користење

- Приклучок за микрофон

- Bluetooth

- Слот за TF Card

- Достапен во 5 бои

- AUX слот

- УСБ слот и кабел

- 2 х 5W вати ( излезност )

- 90dB ( децибили )

- Димензии 186х78х80mm

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

JBL FLIP X Bluetooth звучник - Црн

1,990 ден 1,290 ден